• lakiotis
    ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΕΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ
  • malapanhs
    ΜΑΛΑΠΑΝΗΣ
  • kolovos
    ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ ΚΟΛΟΒΟΣ
  • thomas
    ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ ΘΩΜΑΣ
  • NRG
    NRG SPORTS
  • stauropoulou
    ΟΠΤΙΚΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
  • bletsas
    ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΠΛΕΤΣΑΣ
  • lakiotis
    ΛΑΚΙΩΤΗΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΦΗΒΩΝ ''ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΚΟΥ'' - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Posted in ΑΓΩΝΕΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Ν-Η ΠΟΝΤΟΙ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 6-0 378-233 12
2 ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ 2-3 211-212  7*
3 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2-3 215-225  7*
4 ΑΟ ΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ 1-5 229-363 7

 

     

 

 

 

 

 

 

 

                        * Ο ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΙ Ο ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟ.

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Ν-Η ΠΟΝΤΟΙ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΣΚ ΑΝΟΙΞΗΣ 6-0 375-271 12
2 ΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ 2-2 221-214 6
3 ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89' 0-5 195-291 5
4 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ. 1-2 138-153 4

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Ν-Η ΠΟΝΤΟΙ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 5-1 362-264 11
2 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 5-1 323-227 11
3 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2-4 261-288 8
4 ΕΝ.ΠΕΡΑΜΟΥ/ΜΕΓΑΡΩΝ 0-6 176-343 6

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Ν-Η ΠΟΝΤΟΙ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 5-1 435-305 11
2 ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ 3-3 332-294 9
3 ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 3-2 264-307 8
4 ΑΕ ΓΚΡΑΒΑΣ 0-5 188-313 5

 

  

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Ν-Η ΠΟΝΤΟΙ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 4-2 342-338 10
2 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 4-2 362-349 10
3 ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 3-3 354-342 9
4 ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ 1-5 335-364 6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Ν-Η ΠΟΝΤΟΙ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6-0 331-248 12
2 ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3-3 267-254 9
3 ΑΚΑΔ.ΑΝΑΠΤ.ΑΘΛΗΤΩΝ 3-3 274-207   8*
4 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 0-6 238-381 3

     

                       

 

 

 

 

 

 

 

                             * Η ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΕΧΕΙ ΕΝΑΝ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟ.

 

 

 

 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΚΑΤΕΤΑΓΗΣΑΝ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ)
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ Ν-Η ΠΟΝΤΟΙ ΔΙΑΦ. ΒΑΘΜΟΙ
1 ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ 6-0 378-233 145 12
2  ΣΚ ΑΝΟΙΞΗΣ 6-0 375-271 104  12
3 ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ  6-0 331-248 83 12
4  ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 5-1 435-305 130 11
5 ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 5-1 362-264 98 11
6 ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 4-2 342-338 4 10
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΚΑΤΕΤΑΓΗΣΑΝ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ)
7 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 5-1 323-227 96 11
8 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.  4-2 362-349 13 10
9 ΑΟ ΤΑΤΑΥΛΑ 3-3 332-294 36 9
10 ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3-3 267-254 13 9
11 ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ  2-3 211-212 -1 7
12 ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ  2-2 221-214  7 6
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΚΑΤΕΤΑΓΗΣΑΝ ΣΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΘΕΣΗ)
13 ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 3-3 354-342 12 9
14 ΑΚΑΔ.ΑΝΑΠΤ.ΑΘΛΗΤΩΝ 3-2 274-227 47 8
15 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2-4 261-288 -27 8
16 ΑΟ ΙΡΙΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 3-2 264-307 -43 8
17  ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2-3 215-225 -10 7
18 ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89'  0-5 195-291 -96  5